FEMS proti bolestiam chrbta

  • Home -
  • FEMS proti bolestiam chrbta

Funkčný EMS tréning (FEMS) proti bolestiam chrbta

Trápia Vás bolesti chrbta, stres a únava?

FEMS je dokonalým nástrojom. Rýchle a veľmi účinné cvičenie a to bez zaťaženia kĺbov. Dokonca aj ako začiatočník môžete ľahko uspieť a dosiahnuť výsledky. Zverte sa do rúk našich špecialistov.

FEMS tréning výborne pomáha pri bolestiach chrbta, krížov, či pri problémoch s posunutými platničkami. Tréning vám pomôže zmierniť či odstrániť bolesti, ale aj zlepšiť držanie tela. Svalová dysbalancia je stav, ktorý vzniká pri jednostrannom zaťažovaní niektorých svalových partií. Tento stav vzniká pri určitých typoch pracovnej činnosti, ale aj pri niektorých druhoch športov.

FEMS tréning je metóda, ktorá je ohľaduplná ku šľachám a kĺbom a na rozdiel od tréningu s činkami nezaťažuje väzivové tkanivá, v svalovej hmote vyrovnáva nedostatky a nerovnováhu, vplýva na posilnenie hlbokého chrbtového svalstva.

Na základe vedeckých štúdií bolo preukázané, že EMS metóda odstraňuje svalové napätie.Metóda svojim účinným pôsobením pomáha dosahovať výborné výsledky, ktoré majú pozitívny vplyv na sebavedomie a celkovú telesnú i duševnú pohodu a rovnováhu.

Získate viac času pre seba a svojich blízkych a vďaka novému sebavedomiu sa môžete viac tešiť a usmievať.Štúdio Bodymagic