Nt Oblek

Oblek Nt Suit je špeciálny oblek pre tréning FEMS so suchými elektródami. Tieto impulzné plochy potrebné na elektromyostimuláciu sa vďaka obleku umiestnia do ideálnych polôh priamo na kožu. Oblek Nt Suit disponuje ďalej prípojkou pre zariadenie Nt Core.

Technické údaje

Farba

čierna

Veľkosť

Pozície elektród

8 polôh elektródy: krk, horné rameno, hrudník, brucho, stehná (predná a zadná časť), dolná časť chrbta, zadky - sedací sval

Materiál

Oblek vrátane elektród: 63% polyamid, 15% spandex, 13% polyester, 7% polyuretán, 2% čisté striebro, súčiastky z dosiek s obvodovou doskou RoHS a kontaktná doska REACH: medené, etoxylínové, polyuretánové, Nd-Fe-B 2002/95/EC

Čistenie

Perte v práčke na 30 stupňov, rýchlosť otáčok od 800 za minútu, perte osobitne bez iného prádla, skontrolujte či je suchý zips uzavretý, oblek má elektródy vo vnútri a napis je vonku viditeľný. Používame len neutrálny prací prostriedok alebo perieme len v čistej vode, nepoužívame aviváž, ani žiadne iné prostriedky. Nesmie ísť do sušičky, nesmie sa sušit na priamom slnku, ani na žiadnych tepelných zariadeniach. Nežehlite, Oblek po vypraní zavesíme na vešiak, poutierame magnetickú plochu a pri izbovej teplote necháme vyschnúť.

Konektory

Pripojenie k Nt Core cez magnetický konektor

Prevádzkové podmienky

Skladovacie podmienky

Ďalšie dôležité informácie

Vyberte príslušnú veľkosť. Tento oblek je jemné zariadenie, prosím, používajte ho opatrne. Drobné vlákna, malé blistre, žltnutie na elektróde po použití zvyčajne neovplyvňujú funkciu. Dávajte pozor, aby ste nepoškodili kontaktnú dosku. Držte oblek ďalej od ohňa, ocele, železa a magnetov.

Foto galéria