Cellgym - problémy, pri ktorých Vám bunkový tréning môže pomôcť

  • Home -
  • Cellgym - problémy, pri ktorých Vám bunkový tréning môže pomôcť

Cellgym - problémy, pri ktorých Vám bunkový tréning môže pomôcť

Prevencia stresu a vyhorenia

Choroby súvisiace so stresom sú rozšíreným problémom. Ako zostať fit a redukovať stres? Odpoveď spočíva v mitochondriách. Metóda Cellgym napomáha pri únave, strese a vyčerpanosti - väčšia ochrana pred oxidačným stresom na základe stimulácie vlastného telesného Koenzýmu Q10


Plodnosť

Štúdie preukázali, že nácvik hypoxie vedie k zvýšeniu počtu spermií a zlepšeniu funkcie spermií, vyváženiu produkcie hormónov.


Cukrovka

Mitochondriálne poškodenie sa hromadí v priebehu života. Celkový metabolizmus bunkových elektrární klesá. To sa neskôr môže prejaviť pri chronických ochoreniach. Expresia cukrovky typu II.


Redukcia hmotnosti

Optimálne spaľovanie tukov funguje iba pri dobre fungujúcich mitochondriách. Tréning mitochondriálnych buniek prispieva k metabolickej optimalizácii.


Lymská borelióza

Počet infekčných chorôb prenášaných kliešťami neustále rastie. Pri chronickej Lyme chorobe sa ukázalo, že bunkový tréning zameraný na hyperoxiu je veľmi účinný.


Estetika a pomalé starnutie

Zostať zdravý a s plnou vitalitou do vysokého veku je možné, ak sa mitochondriálna funkcia dá udržať na vysokej úrovni. Podľa údajov rôznych autorov (E. N. Tkatchuk) sa objem krvných ciev u pacientov, ktorí podstúpili IHTH, zvýšil. Zvýšil sa aj kapilárny index, priemer a lúmen krvných ciev, zlepšilo sa okysličenie kože, následkom čoho došlo k zlepšeniu stavu pokožky.


Športová medicína a profesionálne športy

Najlepší športovci poznajú tréning hypoxie pod kľúčovým slovom „výškový tréning“ - legálna metóda na zvýšenie výkonnosti zlepšením výroby bunkovej energie.


Kardiovaskulárne ochorenia

Štúdie ukazujú, že adaptácia na hypoxiu je sľubnou nefarmakologickou metódou na prevenciu a liečbu kardiovaskulárnych chorôb.


Dr. med. Egor Egorov

Dr. med. Egor Egorov je zodpovedný za vedecké riadenie spoločnosti CellAir Construction GmbH. Ako dlhoročný odborník na tréning mitochondriálnych buniek. Koordinuje medzinárodný vedecký tím a pripravuje výsledky výskumu pre metódu Cellgym.