RE-BOOTS – kompresné nohavice

  • Home -
  • RE-BOOTS – kompresné nohavice

RE-BOOTS – kompresné nohavice

MASÁŽNE- REGENERAČNÉ NOHAVICE - NA AKTIVOVANIE METABOLIZMU - ODVODNENIE

Zbavte sa ťažkých nôh!

Inovatívne masážne nohavice, ktoré pozostávajú z niekoľkých vzduchových komôr, ktoré sú postupne napĺňané stlačeným vzduchom. To vytvára posuvnú kompresnú vlnu pôsobiacu na nohy, čo podporuje regeneráciu.

Príčinou fyzickej únavy svalového systému, t.j. bolesť svalov, pokles výkonnosti, je nahromadenie rôznych katabolitov v bunkách, ako je laktát, kyselina močová a iné zložky aeróbneho a anaeróbneho katabolizmu. Štúdie ukázali, že Re-boots podporuje regeneračný proces tým, že pomáha vášmu telu odstrániť nahromadené nežiadúce metabolity zo svalového systému a medzibunkového priestoru vplyvom celoplošnej kompresie.


POUŽITIE A VÝHODA U BEŽNÝCH ĽUDÍ:

Odstraňujú a zlepšujú:


Rýchlejšie späť na nohách

Re-boots vytvára celoplošnú kompresiu čím prispieva ku kvalitnej regenerácii. Pomáha Vášmu organizmu odvádzať metabolické odpadové látky (Bla, kyselinu mliečnu, kyselinu močovú...), ktoré sa produkujú počas športového výkonu a ich zvýšená koncentrácia spomaľuje proces regenerácie.

Aktívne zabraňuje nežiadúcim príznakom po cvičení, ako sú napätie, bolesť a opuchy svalov. Výsledok: Významný nárast výkonnosti s využitím rovnakých tréningových stimulov a s kratším časom regenerácie.

Re-boots vás dostane rýchlejšie späť na nohy. Aktivuje Metabolizmus a podporuje odvodnenie nôh.


Výkon namiesto stagnácie

Štúdie preukázali významný pokles fyzických strát, keď športovci používali Re-boots po športovom výkone. Pomôže vám k vašim osobným rekordom pokiaľ ostatní nestačia s vami držať krok.

Používajte túto regeneračnú aplikáciu, ako vášho „tréningového partnera“ v prestávkach medzi vašimi kvalitnými tréningovými vrcholmi a výsledok sa zaručene dostaví.

Hladina kyseliny mliečnej
po fyzickej aktivite
-33.71%
s regeneračnou aplikáciou Re-boots