EMS nohavice - anti - cellulite

  • Home -
  • EMS nohavice - anti - cellulite

EMS nohavice - anti - cellulite

EMS Nohavice do domácnosti

Chcete si v pohode ľahnúť na gauč a čítať knihu, alebo len tak relaxovať ? Variť, poupratovať, ísť na prechaádzku, alebo to dokonca zintenzívniť a pritom si i zacvičiť ? Je to na Vás! Mame pre Vás novinku: Nohavice proti celulitíde, na spevnenie pokožky, aktivovanie metabolizmu a spevnenie svalstva.

ASPIRE je navrhnutý tak, aby pomáhal eliminovať celulitídu a súčasne spevňoval zadok a nohy.

ASPIRE je vysoko inteligentný elektrostimulátor, ktorého aktivácia a získanie požadovaných výsledkov vyžaduje iba 3 veľmi jednoduché kroky:

Celulitída sa za pár týždňov zníži až o 30%


Konfekčné veľkostí oblečenia

Nohavice sú vyrobené z pružnej látky a pokrývajú tak až dve veľkosti. Pokiaľ vybraná veľkosť nesedí, môžete nohavice do 14 dní vymeniť za inú veľkosť.

Ak s nohavicami nebudete spokojný môžete tovar do 14 dni vrátiť a vrátime Vám plnú hodnotu.

EMS nohavice pozostávajú z:Počas používania ASPIRE môžete robiť akúkoľvek činnosť bez akýchkoľvek pohybových obmedzení. Môžete s nimi ležať, pozerať televíziu, variť, skrátka všetko bez obmedzenia /teda len nie plávať/

Svalová práca zaistená kontrakciami vyvolanými EMS.

Aktívna globálna elektrostimulácia je revolučný spôsob starostlivosti o seba: Aspire je zariadenie, ktoré využíva metabolický elektrostimulačný program na zoštíhlenie nôh, zníženie objemu, vyhladenie pokožky, eliminovať celulitídu

Upozornenie:

Vďaka vysokej účinnosti a s tým spojenej svalovej námahe odporúčame nerobiť viac ako tri tréningové́ jednotky po dobu 30 minút týždenne. Telo potrebuje regeneračný čas, aby mohlo tréning spracovať. Zo zdravotných dôvodov sa odporúča doba používania 90 minút týždenne.ASPIRE set (nohavice + box + activ gel + školenie)

Limitovaná ponuka - 887€ namiesto 1390€

ASPIRE nohavice - 360€